Купить электроинструмент DWT

Jetball

Je unikatno igralo. Igra se z napihljivo žogo in vodnimi curki. Igra je primerna za vse generacije.

Igralo je montažno, zunanje dimenzije 750x400 cm. Velikost samega igralnega dela je 600x300 cm. Za prevoz in dostavo igrala je potreben izredni prevoz z avtodvigalom. Lahko se postavi kjerkoli na dokaj ravno površino.
Potrebna je priključitev na električno energijo 3x32A. Neto teža igrala je cca 4000 kg.

Igralo vsebuje bazen z vodo (6 m3) in črpalkami. Na vsaki strani bazena je komandni pult z gumbi, preko katerih dva igralca vodita, usmerjata napihljivo žogo z vodnimi curki v nasprotnikov gol. Pulta sta odstranljiva in nista kot celota z igralno površino. Dimenzije pulta so: dolžina 250 cm, širina 90 cm, višina komandnega dela je 95 cm.

Vsak gumb ima svojo črpalko in svoj določen kot curka (napad, obramba). Igra traja 10 minut (2x5 minut). Po dogovoru se časovna omejitev lahko prilagodi. Aktivacija igrala je preko daljinskega upravljalnika.

Pri uporabi igrala je potreben nadzor usposobljene osebe, ki določi pravila igre in jih tudi izvaja.